fb_icon_325x325

dyrektor przedszkola/żłobka mgr Karolina Ginter

Od wielu lat jestem blisko dzieci, jako nauczyciel i wychowawca związana z edukacją przedszkolną od 2008 r., czyli od 15 lat. Moja przygoda w pracy z dziećmi i rodzicami jest moją pasją oraz radością, która rozpoczęła się już podczas studiów z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. W między czasie studia podyplomowe z zakresu: zarządzania oświatą, terapia pedagogiczna, oligofrenopedagogika, edukacja w pracy z dziećmi

z spektrum autyzmu i Zespołem Aspergera.  Przez wiele lat mogłam obserwować dzieci ich wszechstronny rozwój, uśmiech, radość z poznawania kolegów, doświadczania nowych przygód.

Co pomogło mi w realizacji stworzenia takiego przedszkola o jakim marzą wszystkie dzieci: rodzinnego, blisko dziecka, angażującego wszystkie zmysły, rozwijającego ciekawość, w przyjaźni z przyrodą, zwierzętami. Przedszkole, w którym zarówno dzieci jak i rodzice poczują się jak w domu.

Praca z dziećmi zawsze daje wiatr w skrzydła, nie mogę sobie siebie wyobrazić w innej pracy, nawet najmniejszy sukces moich wychowanków rozgrzewa moje serce.

zastępca dyrektora mgr Beata Orlikowska

wychowawcy/nauczyciele:

Zajączki (żłobek)

Agnieszka Wiśniewska  (opiekun dzieci w żłobku)

Agnieszka Hoppe (opiekun dzieci w żłobku)

Sówki (maluchy)

mgr Beata Matuszak (nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego, pedagogika specjalna)

lic. Justyna Bartkowiak (nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, terapeuta pedagogiczny)

Liski (średniacy)

mgr Katarzyna Hajdukiewicz  (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, pedagog rewalidacyji,  oligofrenopedagog)

mgr Renata Adamczyk (nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, ratownik medyczny)

Jeżyki (zuchy):